Yarı Yıl Tatilinde Müdür Yetkili Öğretmenlere Ek Ders Ücreti Ödenir mi?

Yarı Yıl Tatilinde Müdür Yetkili Öğretmenlere Ek Ders Ücreti Ödenir mi?
23 Ocak 2024 19:11
166
A+
A-

Yarı Yıl Tatilinde Müdür Yetkili Öğretmenlere Ek Ders Ücreti Ödenir mi?

Ek Ders Karar Madde 7-ç:

ç) Müdür yetkili öğretmenlerin yarıyıl ve yaz tatillerinde haftada 12 saati, ders yılı içerisinde ise haftada 3 saati,….

ders niteliğinde yönetim görevi sayılır ve fiilen görev yapma karşılığında ek ders ücreti ödenir.

Ek ders kararı indirmek için TIKLAYINIZ

tekrardan görev yazısına gerek yoktur ama fiilen okula gitmeniz gerekir.

Bizi Whatsapp Kanal’dan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi Threads’tan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi instagram’dan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi Twitter’dan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi Facebook’tan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi Telegram’dan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi Youtube’dan takip etmek için TIKLAYINIZ.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.